Skip to content

BLAME ME! – Új felállás, új hangzás

Az alternatív metalos finn Blame Me! 2021-ben, saját kiadásban szabadította a világra Invisible You című debütáló albumát, majd 2023-ban a német Out of Line kiadóhoz szerződött. Azóta viszont szinte teljes csend honolt a csapat háza táján, ami most a Time by Time című kislemez megjelentetésével ért véget. A friss szerzemény nem csak a zenekar megújult hangzását, hanem az új felállást is bemutatja.

„Az élet úgy hozta, hogy egy előre nem tervezett kétéves szünetet követően a Blame Me!-nek újra rá kellett találnia önmagára – mondták a zenekar tagjai. – Az elmúlt esztendőben új dalokat írtunk, új hangzással és teljesen új ritmusokkal, amiket az új dobos, Maiju Mäki biztosított számunkra.”

A Blame Me! tagjai azt is hozzátették, hogy jelenleg egy új nagylemezen dolgoznak, amelynek a megjelenése jövő év elején várható. Addig pedig további kislemezekre is számíthatunk az északi formációtól.

https://blamemeband.bandcamp.com