Skip to content

ZAHNA – Brian „Head” Welch-csel készített dalt

Az XOVR Records gondozásában jelent meg Zahna legújabb szerzeménye, a Defiler. A dalban a lemezcég alapítója, a Korn-os Brian „Head” Welch is közreműködik.

„Zahna és férje, Patrick annyira tehetségesek – fűzte hozzá az együttműködéssel kapcsolatban Brian ’Head’ Welch. – Mindketten nagyon keményen dolgoznak a producerükkel a dalszerzésen, és minden máson. Ember, egyszerűen tudják, mit csinálnak! Ez arra emlékeztet engem, mint amikor mi elindultunk a Kornnal. Egyszerűen békén hagytak minket, és néhányan ezt nem értették. Nem voltak rajongóink, de mindenki láthatta a reakciókat. Azt mondták: ’Itt valami történik.’ Szóval, hagytuk őket dolgozni, ami fantasztikus.”

„A Defiler azt a pontot képviseli az albumon, ahol egyszerűen úgy döntünk, nem számít, mennyi fájdalmat kell elviselnünk – tette hozzá a klippel kísért szerzeménnyel kapcsolatban Zahna. – Elhatározzuk, hogy átvesszük az irányítást az életünk felett, és harcolunk minden ellen, ami eddig irányított bennünket.”