Skip to content

TOMMY JOHANSSON – Így adja elő E-Type dalát

A svéd power metal zenekar, a Sabaton soraiból tavaly év elején távozott gitáros, Tommy Johansson, korántsem hagyta abba a zenélést. Hiszen nem csak az általa alapított Majestica együttest vezeti, hanem más előadók dalainak a feldolgozásait is előszeretettel készíti el.

Ezúttal egy másik svéd előadó munkásságához nyúlt, és sikerült egy igazi eurodance-bikát a szarvánál megfognia, amikor elkészítette a saját változatát E-Type 2001-ben megjelent slágeréből, a Life-ból. Ahogy sejteni lehet, a feldolgozás jó adag metallal gazdagodott, sőt, meglepő módon még egy kis kertészkedés is helyet kapott benne.

A projektben közreműködik a szintén svéd zenész, Magnus „Sungen” Östling, aki a humor és a hard rock világát ötvözi.

Az eredeti dal E-Type harmadik stúdióalbumán, az Euro IV Ever címűn jelent meg, amelyen Nana Hedin is énekelt. Az alább látható videót Mandy Spice és Magnus Östling forgatták, a vágás pedig Tommy Johansson saját munkája.