Új kiadást kap két régi Running Wild album május 27-én. Az 1988-as élő lemezükről, a Ready For Boardingról és a The First Years Of Piracy című, 1991-es gyűjteményes anyagukról van szó, a bejelentéssel együtt megérkezett a Prisoner Of Our Time daluk videója.
A Ready For Boarding CD-s újrakiadása kap majd egy bónusz DVD-t is a Death or Glory Tour – Live koncerttel, amely eredetileg 1990-ben jött ki (1989-es felvétel Majk Moti gitárossal és Iain Finlay dobossal), és eddig hivatalosan csak VHS-en volt elérhető. Az élő lemez egyébként színes dupla vinylként is elérhető lesz.
A Death Or Glory turnét követően a hamburgi kalózmetalosoknál jelentős változások történtek, akkor érkezett Axel Morgan gitáros és AC dobos. 1991-ben stúdióba vonult az új felállás, hogy újra felvegye az első három album legjobb számait, így született meg a The First Years Of Piracy lemez, ami most újra elérhető lesz.
![](https://hammerworld.hu/wp-content/uploads/2022/04/277GREE07786_n.jpg)