Skip to content

PALESKIN – A Love is Noise énekesével készítettek dalt

A svéd alternatív rock/emo zenekar, a Paleskin egy új dalt adott ki Valentina címmel. A szerzeményben a Love is Noise énekese, Cam Humphrey is közreműködik.

A poszt-hardcore találkozik a shoegaze-zel, az emoval és a nu-metallal – egy intenzív hangzásélmény, amely a himnikus melankólia és a nyers erő között lavírozik. A Paleskin énekesének, Casper Frisknek a tiszta énekei és erőteljes sikolyai találkoznak Cam Humphrey kísérteties hangjával, egy egyedülálló érzelmi mélységet teremtve.

Egy sound, amely a Loathe, a Deafheaven vagy a Sleep Token rajongóinak ajánlott. A Paleskin gyorsan nevet szerzett magának a szcénában, köszönhetően többek között a sötét, atmoszférikus, ugyanakkor energikus hangzásvilágának. A Valentina dallal a zenekar egy újabb bizonyítékot szolgáltat arra, hogy a modern poszt-hardcore és az alternatív szcéna legérdekesebb újoncai közé tartozik.

https://paleskin.bandcamp.com/track/valentina-feat-love-is-noise

KERESÉS
Megjelent a márciusi
digitális különszám!
márc  |  febr  |  dec  |  nov  |  okt  |  szept
RÉGI LAPSZÁMAINKAT
  1. KALAPÁCS: Ezerből egy
  2. DESTRUCTION: Birth Of Malice
  3. CRADLE OF FILTH: The Screaming Of The Valkyries
A teljes Hangpróba táblázatot megtalálod a digitális különszámban!
NÉPSZERŰ
FACEBOOK
PETŐFI X HAMMER
az adások archívuma
HAJÓGYÁR x hw