2020. első Pandora’s Box (P. Box) koncertje most pénteken, január 17-én lesz az Ady Művházban, egyben ez lesz a jelenlegi felállás utolsó bulija, ugyanis a billentyűs, Hammondos Szabó Krisztián távozik a debreceni zenekarból. Miskolcon egyébként két vendégük is lesz, Varga Miklós és Zselencz László. A P. Box előtt az Ezüst Nyár (Barta Tamás / LGT Emlékzenekar Gál Gáborral) és a Tunyó Emlékzenekar (Tunyogi Péter műsor) is játszik majd.
Krisztián közleménye: „Ezúton osztom meg veletek, hogy 15 év után, saját döntésem alapján és kizárólag a zenekar működésével kapcsolatos okokból kiléptem a P. Box zenekarból. Szeretném megköszönni ezt az életemben zeneileg meghatározó időszakot mindenkinek, akitől erre lehetőséget kaptam, akivel ezalatt a másfél évtized alatt együtt zenéltem vagy dolgoztam, és nem utolsó sorban azoknak, akik ezt a csodálatos P. Box életművet létrehozták. Megtiszteltetés volt Cserháti Pityi örökségét ápolni, lelkiismeretesen próbáltam ennek eleget tenni, reményeim szerint nem hoztam rá szégyent. Január 17-e után más zenei utakon találkozunk, az emlékek és a barátság megmaradnak. Long live rock’n’roll!”

www.facebook.com/pandorasbox.pbox
A koncert Facebook oldala
