Skip to content

OF MICE & MEN – Kéknek érezni magunkat

A dallamos metalcore vonalas Of Mice & Men következő albuma, a Tether október 6-án fog megjelenni, mégpedig a Sharptone Records gondozásában.

„Ennél az albumnál sokkal kevésbé koncentráltunk arra, hogy hogyan szóljon, mint inkább arra, milyen érzést keltsen – mondta a bőgős/énekes Aaron Pauley. – És ez elég fura, ha kizárólag hangokkal dolgozol. De valójában ez volt a cél. És úgy jöttünk el a munkálatok után, hogy tényleg úgy éreztük, sikerült mindezt elérnünk. Ez a lemez arról szól, hogy pillanatokat teremtsünk az emberek számára. A zene az emberek életének filmzenéje.”

A lemezhez most kijött egy újabb ízelítő, az Indigo című szerzemény képében.

„Az Indigo arról szól, hogy feltesszük a kérdést, miért választja az ég a kék színt, ha választhatna bármi mást is. A kék egyben szomorút is jelent. Arról szól, hogy vigasztaljuk meg egy szerettünket a veszteség idején azzal, hogy elmondjuk neki, mi is kéknek érezzük magunkat.”

OF MICE & MEN – Tether
(10/06 – Sharptone Records)

1. Integration
2. Warpaint
3. Shiver
4. Eternal Pessimist
5. Into The Sun
6. Enraptured
7. Castaway
8. Tether
9. Indigo
10. Zephyros

KERESÉS
Megjelent a márciusi
digitális különszám!
márc  |  febr  |  dec  |  nov  |  okt  |  szept
RÉGI LAPSZÁMAINKAT
  1. KALAPÁCS: Ezerből egy
  2. DESTRUCTION: Birth Of Malice
  3. CRADLE OF FILTH: The Screaming Of The Valkyries
A teljes Hangpróba táblázatot megtalálod a digitális különszámban!
NÉPSZERŰ
FACEBOOK
PETŐFI X HAMMER
az adások archívuma
HAJÓGYÁR x hw