A közösségi médiában posztolt arról a korai Metallica basszusgitárosa, Ron McGovney, hogy melyik a legundorítóbb dal, amit a Metallica valaha felvett.
Ron McGovney 1982-ben játszott a Metallicában, többek között a No Life ‘Til Leather demón is, de már korábban is együtt zenélt James Hetfielddel a Leather Charm zenekarban. A Metallicából 1982 végén távozott, az utódja Cliff Burton (RIP) lett.
McGovney a So What-ot, az Anti-Nowhere League nevű brit punk csapat 1981-es nótáját nevezte meg:
„Az a legundorítóbb dal, amit a Metallica valaha felvett. James és Lars újra és újra lejátszotta az eredeti kislemezt, noha tudták, hogy gyűlölöm. Nem volt egy viudám időszak.”
Egy rajongói kérdésre válaszolva, miszerint volt-e olyan punk cucc, amit hallgatott akkoriban, Ron még hozzátette:
„A Ramonest hallgattam. Láttam is őket párszor. A Phantasm nevű bandám is játszott később punk zenekarokkal, többek között a The Plasmatics-szel is.”
A Metallica So What feldolgozása eredetileg az 1992-es Sad But True kislemez B-oldalán jelent meg, de 1998-ban is feltették a Garage Inc. feldolgozáslemezre.