Skip to content

LAST IN LINE – Itt a Jericho lemez harmadik előzetese

Az eredeti Dio-zenészekből verbuválódott Last In Line körülbelül két hónappal ezelőtt jelentette be a harmadik stúdióalbumának a hivatalos megjelenési dátumát. Eszerint az Andrew Freeman énekes, Phil Soussan basszusgitáros (ex-Ozzy Osbourne), Vivian Campbell gitáros (Def Leppard) és Vinny Appice dobos (ex-Black Sabbath) felállású szuperformáció Jericho című lemeze március 31-én jön ki az earMUSIC gondozásában.

„A Last In Line-nál, ahogyan a Dio esetében is tettük, élőben vettük fel az alapsávokat – magyarázta Vivian Campbell. – Fontos volt számunkra, hogy a közös játék szinkópáinak energiáját – hasonlóan az élő koncertek energiájához – valós időben rögzítsük. Ez a lemez mindkét világ legjavát képviseli: egy energikus zenekari előadás szellemiségét, illetve az egyéni produkcióink reflektáltabb és árnyaltabb tulajdonságait is.”

Vinny Apice hozzátette: „A Last In Line összes zenei ereje itt állt össze egy szupererős új lemez erejéig. Nyomjátok meg a lejátszás gombot és kapcsoljátok be a biztonsági öveket!”

A korongról – harmadik előzetes gyanánt – most a zárótételként szolgáló House Party At The End Of The Worldöt ismerhetjük meg.

KERESÉS
Megjelent az áprilisi
digitális különszám!
ápr  |  márc  |  febr
dec  |  nov  |  okt  |  szept
RÉGI LAPSZÁMAINKAT
  1. MESSA: The Spin
  2. ARCH ENEMY: Blood Dynasty
  3. HAREM SCAREM: Chasing Euphoria
A teljes Hangpróba táblázatot megtalálod a digitális különszámban!
NÉPSZERŰ
FACEBOOK
PETŐFI X HAMMER
az adások archívuma
HAJÓGYÁR x hw