A melodikus metalos svéd szupergrupp, a Cyhra – amelyben az Amaranthe társalapítója, Jake E mellett jelenleg a The Halo Effect, a Kamelot, a The Crown és a Suburban Tribe tagjai is szerepelnek – újfent viharként söpör végig a kemény zene világán legújabb kislemeze, a Mark of My Sins megjelenésével.
Habár az együttest legendás zenészek alkotják, a dal bizonyítja, hogy a Cyhra nem csupán egy újabb szupergrupp. Ez egy valódi zenekar, amely olyan minőségű zenét alkot, ami méltó tagjai korábbi munkásságaihoz. Mindez magas elvárás a zenészek számára, de ők újra és újra átugorják a lécet.

A Mark of My Sins egy olyan zenekar hangja, amely egyre magasabb szintre emelkedik. Masszív riffek, stadionokat betöltő refrének és fülbemászó dallamok alkotják, amiket lehetetlen kiverni a fejünkből. Súlyos, melodikus és nyers intenzitással telített: ez a dal úgy készült, hogy csakis hangosan lehessen hallgatni.
„A Mark of My Sins az egyik legerőteljesebb dal, amit valaha írtunk – mondta Jake E, a Cyhra énekese. – Nyers, intenzív és tele van érzelemmel. Minden benne van, amit a Cyhrában szeretni lehet. Ez a szám mélyre ás a bennünk hordozott küzdelmekben, és arról a belső erőről szól, amivel felülemelkedhetünk ezeken. Rendkívül büszkék vagyunk a végeredményre, és alig várjuk, hogy ti is hallhassátok!”
A szerzeményhez Patric Ullaeus rendezésében videóklip is készült, amely alább megtekinthető:
