KILL WITH HATE - Limitált példányos kazettán
A true underground...
A Kill With Hate nevű pesti brutál death/gore banda nyitja majd a Dürerben június 29-én megrendezésre kerülő The Black Dahlia Murder bulit, amelyen fellép a Protest The Hero is.
A Kill With Hate legfrissebb kiadványa az Evolution Of The Beast címmel tavaly CD-R formátumban már megjelent debütáló stúdióanyag remaszterizált verziója, amit a Stygian Shadows adott ki nemrég, méghozzá ultrakult módon csakis kazettán!
A friss változat bónusza 3 koncertfelvétel - ezek még tavaly novemberben kerültek rögzítésre a debreceni Full Of Anger fesztiválon. A színes matricával is kiegészített, igazán old school fehér kazettához színes, kétoldalas borító is jár a szövegekkel. A bő félórás anyagot rejtő kazettából mindössze 120 példány készült, és ha érdekel, itt beszerezheted: killwithhate@gmail.com vagy stygian@t-online.hu
Kattints egy tavaly novemberi Kill With Hate koncertfelvételhez!
Hozzászólások